M28X.W1.1.333
Frequency Range : 2.4~2.5GHz
Permanent Mount External Antenna
Features
Low cost,Unobtrusive,Indoor / outdoor
Adhesive or permanent mount
IP67 Waterproof
Custom cables and connectors available
RoHS Compliant
Mechanically robust for indoor/outdoor applications
Height: 28mm ; Diameter : 12mm
IP67 Waterproof
2D Drawing:M28X.W1.1.333 SPECIFICATION  2.4GHz Antenna
分類: Bluetooth Antenna, Wi-Fi, Bluetooth, UWB Antenna
Browse
  • CAR CHARGER
  • Cellular Antenna
    • 2G Antenna
    • 2G/3G Antenna
    • 4G Antenna
    • 5G Antenna
    • 5G Sub6 Antenna
    • NB-IoT Antenna
  • Coaxial cable assembly
  • Connectors
  • DTV Antenna
  • FPC PCB Antenna
  • GNSS Antenna
    • GPS/GLONASS Antenna
    • GPS/GLONASS/Beidou Antenna
    • GPS/GLONASS/Beidou/Galileo Antenna
    • L1 Antenna
    • L1/L2 Antenna
    • L1/L2/L5 Antenna
  • LPDA
  • LPWA, ISM Antenna
    • ISM Antenna
    • LoRa Antenna
    • NB-IoT Antenna
  • Magnetic Stand Base
  • Multi-Antennas
    • 2-in-1 Antenna
    • 3-in-1 Antenna
    • 4-in-1 Antenna
    • 5-in-1 Antenna
    • 6-in-1 Antenna
    • 7-in-1 Antenna
    • 9-in-1 Antennas
  • PV Solar
  • Solar bracket
  • Uncategorized
  • Wi-Fi, Bluetooth, UWB Antenna
    • Bluetooth Antenna
    • UWB Antenna
    • Wi-Fi 6 Antenna
    • Wi-Fi/Zigbee Antenna
    • WIFI6E Antenna
Recently Viewed
  • 描述
  • 評價 (0)
Frequency Range : 2.4~2.5GHz
Features
Adhesive or permanent mount
RoHS Compliant
Height: 28mm ; Diameter : 12mm
SPECIFICATION
Frequency Range 2.4~2.5GHz
Impedance(Ώ) 50
VSWR(≤) 2.0
Gain(dBi) 2.5DBI
Cable RG1.13 or RG174
RF Connector I PEX or SMA PLUG
Dimension(mm) Ø12x28mm